
Акустичні колонки фронтальні Klipsch RP-640D
35 721 ₴
- В наявності
- Код: 85544369
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Колонка стіна/підлога Klipsch RP-640D - 1шт Технічні дані Стриманий і сучасний Книжкова чи альбомна орієнтація – використовуйте, як вам подобається Сучасні перетворювачі Високі тони створює 1-дюймовий титановий купольний перетворювач, розміщений у трубці Tractrix. Використана технологія LTS дозволяє діафрагмі лінійно рухатися в обох напрямках, навіть на високій гучності, створюючи мінімальні спотворення. Артикул: RP-640D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | KLIPSCHRP640DONWALL |
| Мoдель | RP-640D |
| Максимальна потужність | 300 W Вт |
| Марка | Klipsch |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 75 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 55-25000 Hz |
| Ефективність | 94 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 721 ₴

