
Підсилювач Denon PMA-600NE інтегральний серебристий з Bluetooth
25 944 ₴
- В наявності
- Код: 85071119
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Відтворюйте музику без проводів зі свого смартфона чи планшета Відтворюйте улюблені пісні зі своїх мобільних пристроїв через Bluetooth для швидкого та легкого створення пари. Різноманітні цифрові аудіовиходи Підсилювач має цифрові аудіовходи, що дозволяють передавати цифрові аудіосигнали на телевізор або програвач Blu-ray. Аудіосигнал завжди залишається цифровим, забезпечуючи чистий і динамічний звук для будь-якого джерела розваг, від спортивних та інших програм до фільмів і концертів. Вхід PHONE Виробник оснастив підсилювач входом для підключення вертушки з картриджем ММ. Завдяки цьому користувач може слухати не тільки компакт-диски, а й аналогові записи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Бездротовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 43.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 |
| Входи | RCA |
| Довжина: | 12.2 |
| Інші роз'єми | RCA |
| Кількість аналогових аудіовиходів | 1 |
| Мoдель | PMA-600NE |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Особливості | Дисплей |
| Керування | Bluetooth |
| Керування (пульт) | Пульт ДК |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 944 ₴


