
Портативний медіаплеєр Philips AZB798T CD радіо Bluetooth чорний
9 688 ₴
- В наявності
- Код: 84682878
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний медіаплеєр Philips AZB798T — універсальна аудіосистема в компактному корпусі. Підтримує відтворення CD, MP3-CD, USB, DAB+, FM та касет. Оснащений Bluetooth для бездротового підключення смартфонів та планшетів. Потужність виходу 12 Вт RMS забезпечує потужний звук. Система Bass Reflex з динамічним посиленням басів гарантує глибоке та насичене звучання низьких частот. Функція цифрової корекції звуку дозволяє вибирати попередньо встановлені параметри для різних жанрів музики (джаз, рок, поп, класична музика). Комплектується зручним пультом дистанційного керування. Функція таймера сну дозволяє встановити автоматичне вимкнення пристрою через 30 хвилин, 1 годину або 2 години. Автоматична зупинка при відтворенні касет. Колір корпусу: чорний. Розміри: ширина 43,5 см, висота 17 см, глибина 27 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | CD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 43.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DAB+ радіо | Да |
| FM-радіо | Да |
| Автоматичне вимкнення під час відтворення касет | Да |
| Виходи | Jack 2.5/3.5 mm |
| Динамічне посилення басів | Да |
| Довжина: | 27 |
| Інтерфейси | USB |
| Магнітофон | Да |
| Мoдель | AZB798T/12 |
| Потужність | 12 |
| Обладнання | ІЧ-керування |
| Підтримувані носії | CD-R/ RW |
| Портативний | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Система Bass Reflex | Да |
| Таймер сна | Да |
| Функція відтворення MP3 | Да |
| Цифрова корекція звуку | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 688 ₴






