Ресивер кінотеатру Pioneer SC-LX704 чорного кольору потужністю 205 Вт оснащений підсилювачем Direct Energy HD 6-го покоління. Підтримує конфігурацію каналів 9.2, ідеален для домашнього кінотеатру. Має два DAC процесори ES9026PRO для високої якості звуку. Вбудована технологія MCACC Pro Auto Room Tuning з функцією Full Band Phase Control для оптимізації звучання. Підтримує Dolby Atmos, DTS:X та IMAX Enhanced. Оснащений FM-тюнером з функцією RDS, DLNA, AirPlay, Spotify Connect та Tidal. Має сенсорний дисплей, пульт дистанційного керування, коректор звуку. Кабель живлення стандартний. Розміри: ширина 435 мм, висота 185 мм, глибина 440 мм. Вага 15.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Кількість каналів | 9.2 |
| Стан | Новий |
| Висота | 18.5 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Ширина | 43.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| AirPlay | Да |
| DAC процес | ES9026PRO |
| DLNA | Да |
| Spotify Connect | Да |
| Tidal | Да |
| Вага | 15.5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Да |
| Коректор звуку | Да |
| Мoдель | SC-LX704 |
| Потужність | 205 |
| Підтримка RDS | Да |
| Пульт керування | Да |
| Тип | ресивер |
| Тип підключення | Composite |
| Тип тюнера | FM |
| Підсилювач | Direct Energy HD 6-го покоління |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 441 ₴





