Доставка зі складу 5-10 днів. Чіткий звук всюди! Закриті навушники для дому та подорожей. Ці високоякісні навколовушні навушники, виготовлені у Франції компанією Focal, оснащені динамічними перетворювачами компанії нового покоління, здатними відтворювати дуже широкий діапазон частот (від 5 Гц до 40 кГц) при роботі з низьким акустичним навантаженням. Завдяки багатьом передовим технологіям, які використовуються в її електроакустичних динаміках (самонесуча звукова котушка з чистої міді, «М»-подібна берилієва діафрагма), Stellia забезпечує звук, від чіткості басів до деталей найвищого рівня. тони. Крім того, Stellia має дуже низький опір 35 Ом, тож навушниками можна легко керувати з виходів мобільних пристроїв і відчути чистий звук всюди. Focal Stellia - повний комфорт і унікальна обробка Stellia використовує механічне оголов’я та конструкцію хомута, розроблену для навушників Focal Utopia. Безперервна крива між цими двома елементами забезпечує комфорт, незалежно від форми та розміру обличчя та голови слухача. Високоеластична піна з ефектом пам’яті, яка використовується в амбушюрах, також підвищує комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | Nie dotyczy год |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Zamknięte |
| Динаміка | 100 dB |
| Довжина кабелю | 3 |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności, Składana konstrukcja, Obrotowe muszle |
| Імпеданс | 35 Ohm |
| Комунікація | Przewodowe |
| Мoдель | Stellia |
| Марка | Focal |
| Робочий час | Nie dotyczy |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, XLR |
| Доля | Studyjne |
| Тип | Nauszne |
| Тип бездротового передавання | Nie dotyczy |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 5-40000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 359 ₴







