
Мережевий аудіопрогравач Marantz Melody X M-CR612 серебристо-золотий
32 229 ₴
- В наявності
- Код: 79414801
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий аудіопрогравач Marantz Melody X M-CR612 у кольорі серебристо-золотий. Оснащений вбудованим підсилювачем, підтримує потокове аудіо через Wi-Fi та Bluetooth. Функції включають відтворення CD, FM/DAB+ радіо, інтернет-радіо, AirPlay2, Spotify та багаторум аудіосистему HEOS. Має вбудований цифро-аналоговий перетворювач, дисплей і пульт дистанційного управління. Підтримує Amazon Alexa та технологію RDS для радіо. Вага 3.4 кг, розміри: ширина 303 мм, висота 280 мм, глибина 111 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marantz |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий аудіопрогравач |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 30.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Amazon Alexa | Да |
| CD-відтворення | Да |
| DAB+ | Да |
| FM-радио | Да |
| HEOS Multiroom | Да |
| RDS | Да |
| Вага | 3.4 |
| Входи | USB, Цифровий коаксіальний, Цифровий оптичний |
| Виходи | RCA, Jack 2.5/3.5 mm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Динамічна потужність на канал 6 Ohm | 120 |
| Довжина: | 11.1 |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Кількість цифрових входів коаксіальних | 0 |
| Кількість цифрових входів оптичних S/PDIF | 2 |
| Мoдель | Melody X M-CR612 |
| Потужність оточення | Не можна застосувати |
| Особливості | Інтернет-радіо, DLNA, Дисплей, Підтримка Wi-Fi, Тюнер, Пульт дистанційного керування, Вбудований підсилювач, FM-радіо, Вбудований ЦАП, Вбудований Bluetooth, мережеве потокове аудіо, підтримка AirPlay |
| Підтримка RDS | Да |
| Підтримка стандартів | MP3, FLAC, WAV, ALAC, WMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 229 ₴



