
Підлогова колонка Pylon Audio Opal 30 чорна
30 134 ₴
- В наявності
- Код: 77954874
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Opal 30 Чорний. Підлогові колонки - це відмінний вибір для кожного любителя музики, який цінує найвищу якість звуку та елегантний вигляд. Ці моделі забезпечують не лише виняткове звучання, але й естетичне доповнення інтер'єру. - це підлогові колонки, які ідеально поєднують ці характеристики, пропонуючи користувачам незабутні звукові враження. Звукові технології та динаміки. Динаміки в підлогових колонках є ключовим елементом, що впливає на якість звуку. Модель. використовує передові технології.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | OPAL30 |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 3-смугова |
| Мoдель | Opal 30 |
| Максимальна потужність | 150 W Вт |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 35-20000Hz |
| Ефективність | 90 dB |
| Основні | |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 134 ₴



