
Саундбар Polk Audio Signa S2 чорний 2.1 канали 160 Вт
13 099 ₴
- В наявності
- Код: 77682772
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундбар Polk Audio Signa S2 - це комплексна система домашнього кінотеатру, яка складається зі звукової панелі та активного бездротового сабвуфера. Система має конфігурацію 2.1 каналів та загальну потужність 160 Вт. Саундбар оснащений вбудованою технологією Bluetooth для бездротового підключення до телевізорів та інших джерел звуку. Крім того, система підтримує підключення через аналоговий вхід AUX. Корпус виконаний у чорному кольорі. Сабвуфер працює активно та підключається до панелі бездротовим способом. Користувачі відзначають високу якість звучання, потужність системи та чистоту відтворення. Система характеризується простотою підключення та естетичним дизайном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polk Audio |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 5 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 160 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 80 Вт |
| Роз'єми | HDMI ARC |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Кріплення на стіну | Так |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 160 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 80 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | SIGNAS2 |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Signa S2 |
| Марка | Polk Audio |
| Тип сабвуфера | Aktywny |
| Колір | Чорний |
| вигнутий | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 099 ₴





