
Підлогові колонки Pylon Audio Opal 20 горіх 1 шт.
21 786 ₴
- В наявності
- Код: 76069805
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Opal 20 Горіх. Підлогові колонки є невід'ємною частиною кожної високоякісної аудіосистеми. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися повнотою звуку, який переносить нас у світ музики, незалежно від її жанру. це пропозиція, яка задовольнить навіть найвимогливіших аудіофілів. У подальших розділах ви знайдете детальну інформацію про їх конструкцію, технології звуку та виняткову продуктивність. Сучасні динаміки та технології звуку. Одним з ключових елементів, що впливають на якість звуку в підлогових колонках, є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 11275 |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Opal 20 |
| Максимальна потужність | 100 W Вт |
| Марка | Pylon Audio |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 786 ₴

