
Підлогова колонка Pylon Audio Opal 20 венге
21 786 ₴
- В наявності
- Код: 76069796
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Opal 20 Wenge. Підлогові колонки є невід'ємною частиною кожної високоякісної аудіосистеми. Вони є ідеальним рішенням для тих, хто цінує відмінне звучання та естетику виконання. Завдяки їм ми можемо насолоджуватися повнотою звуку в наших домівках, незалежно від уподобаного жанру музики. це колонки, які ідеально відповідають цим очікуванням, пропонуючи виняткову якість звуку та міцну конструкцію. Сучасні динаміки та звукові технології. Ключовим елементом кожної підлогової колонки є використані в ній динаміки. В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 11274 |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Opal 20 |
| Максимальна потужність | 100 W Вт |
| Марка | Pylon Audio |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 786 ₴

