
Вініловий програвач Reloop RP-8000 MK2 прямий привід чорний
36 307 ₴
- В наявності
- Код: 75263059
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вініловий програвач Reloop RP-8000 MK2 — професійний DJ-програвач з прямим приводом. Обладнаний кварцовим 16-полюсним 3-фазним безщітковим двигуном з високим крутним моментом. Підтримує три швидкості обертання: 33 1/3, 45 і 78 об/хв з часом розгону менше 0,2 секунди. Нерівномірність ходу (wow & flutter) становить 0,01% WRMS. Співвідношення сигнал/шум більше 55 дБ (DIN-B). Універсальне тонарм виконане з ефективною масою 12,8 г. Регульований початковий крутний момент у діапазоні 2,8-4,5 кг/см. Алюмінієвий лиття під тиском диск діаметром 332 мм вагою близько 1,5 кг. Електронне гальмо. Споживання енергії 17 Вт при живленні 115/230 В, 50/60 Гц. Розміри: 458 x 144,6 x 354 мм. Вага близько 11,8 кг. Чорний колір. Підтримує підключення USB і AUX. Вбудований фонокорректор відсутній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reloop |
| Матеріал опорного диска | Алюминий |
| Призначення | Для DJ |
| Стан | Новий |
| Тип автомата | Відсутній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Вбудований фонокоректор |
| Користувальницькі характеристики | |
| VTA диапазон | 0-6 |
| Wow & Flutter | 0.01 |
| Антискейтинг діапазон | 0-3 |
| Вага | 11.8 |
| Вага диска | 1.5 |
| Час розгону | 0.2 |
| Вбудований фонокоректор | Немає |
| Висота | 14.46 мм |
| Глибина | 35.4 мм |
| Тиск голки | 0-4 |
| Двигун | 16-полюсний, 3-фазний, безщітковий |
| Діаметр диска | 332 |
| Довжина: | 45.8 |
| Крутний момент початковий | 2.8-4.5 |
| Маса картриджа | 3.5-8.5 |
| Мoдель | RP-8000 MK2 |
| Помилка напрямку | 3 |
| Живлення | AC 115/230 В, 50/60 Гц |
| Споживана потужність | 17 |
| Прес-гейн | 15 |
| Швидкості обертання | 33 1/3, 45, 78 |
| Зміщення плеча | 22 |
| Співвідношення сигнал/шум | 55 |
| Тип | Вініловий програвач |
| Тип приводу | Квартцевий прямий привод |
| Тип роз'ємів | USB, AUX |
| Тип тонарма | Універсальний, статично збалансований |
| Електронне гальмо | Да |
| Ефективна довжина тонарма | 230 |
| Ефективна маса тонарма | 12.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 307 ₴


