
Настінні колонки Dali Oberon чорні пара
25 382 ₴
- В наявності
- Код: 75138440
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DALI OBERON. Удосконалення та розвиток продуктів є головною метою кожного інноваційного підприємства. Наша мета - забезпечити, щоб клієнт отримав, що ми можемо запропонувати, базуючись на знаннях, навичках та технологіях, здобутих за роки, надаючи найпрекрасніші музичні враження, емоції та радість. Протягом понад 35 років DALI забезпечує своїм клієнтам " у своєму класі" звучання. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб через ремесло, технологічний прогрес та спільну пристрасть до вірної, відповідної намірам творців, репродукції музики та фільмів, постійно посилювати ці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Стан | Гарне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | OBERONONWALLBLACK |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | OBERON ON-WALL (чорний) 2 шт. |
| Максимальна потужність | 120 W Вт |
| Матеріал | Дерево |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Складані динаміки | Повний динамік |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 55-26000 Гц |
| Ефективність | 87 dB |
| Імпеданс | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 382 ₴

