
Ресивер Akai AS005RA-750BT чорний 5.1 375 Вт
15 377 ₴
- В наявності
- Код: 74622169
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ресивер Akai AS005RA-750BT призначений для домашнього кінотеатру. Потужність 375 Вт при навантаженні 4 Ом. Конфігурація 5.1 каналу. Вбудований AM/FM тюнер. Оснащений еквалайзером звуку, дисплеєм і пультом дистанційного управління. Габарити: висота 233 мм, ширина 494 мм, глибина 417 мм. Вага 9,5 кг. Чорний колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Кількість каналів | 5.1 |
| Стан | Новий |
| Тип | AV-ресивер |
| Глибина | 417 мм |
| Ширина | 494 мм |
| Номінальна потужність | 375 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| FM-радио | Да |
| RDS | Немає |
| Вага | 9.5 |
| Висота | 233 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Динамічна потужність на канал 6 Ohm | 145 |
| Дисплей | Да |
| Імпеданс динаміків | 8Ohm |
| Кількість цифрових входів коаксіальних | 1 |
| Кількість цифрових входів оптичних S/PDIF | 1 |
| Кількість цифрових виходів оптичних S/PDIF | 0 |
| Мoдель | AS005RA-750B |
| Потужність оточення | 375 (4 Ohm) |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Тип тюнера | AM/FM |
| Тип підсилювача | Домашнього кінотеатру |
| Колір | Чорний |
| Еквалайзер звуку | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 377 ₴




