
Активна акустична система Audioengine HD3 Walnut пара 60 Вт
24 547 ₴
- В наявності
- Код: 74192723
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Активна акустична система Audioengine HD3 у кольорі горіх являє собою пару компактних полицевих колонок зі вбудованими підсилювачами. Система має потужність 60 Вт (2х30 Вт, 2х15 Вт RMS AES) та відтворює частоти від 65 Гц до 22 кГц. оснащена двополосною конструкцією з 2.75-дюймовим kevlar середньочастотним випромінювачем та 3/4-дюймовим шовковим твітером. Підтримує безліч з'єднань: Bluetooth 4.0 з aptX, USB Audio (24-біт upsampling, DAC PCM 5102), аналоговий RCA та 3.5mm jack входи. Має окремий 3.5mm вихідний гніздо для навушників. Ліва колонка живиться від зовнішнього джерела (AC 110-240V), права підключається кабелем. Загальна вага комплекту 3.3 кг, розміри кожної колонки 178х108х140 мм. Характеристики: SNR >95dB, THD+N <0.05%, діапазон робочих температур 0-40°C. Класичний дизайн з натуральним дерев'яним корпусом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audioengine |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth aptX | Да |
| Bluetooth версія | 4 |
| Bluetooth-зон | 30 |
| Bluetooth профілі | A2DP, AVRCP |
| DAC | PCM 5102 |
| THD+N | <0.05% |
| USB версія | 1.1 або вище |
| Вага | 3.3 |
| Вага паковання | 4.5 |
| Вологість | 5-95% |
| Входи USB | Micro-USB |
| Входи аналогові | RCA L/R, 3.5mm jack |
| Високочастотний випромінювач | 3/4 дюйма шовкова купола |
| Вихід для навушників | 3.5mm jack |
| Вихідна напруга | 17.5V, 1.8A |
| Діапазон робочих температур | 0-40 |
| Діапазон зберігання | '-20 до 46 |
| Довжина: | 10.8 |
| Імпеданс входу | 5 |
| Код producenta | 2017570263250172114 |
| Кількість колонок у комплекті | 2 |
| Ліва колонка (заряд) | 1.8 кг |
| Максимальна частота | 22000 |
| Мінімальна частота | 65 |
| Мoдель | HD3 |
| Потужність | 60 |
| Потужність RMS | 2х15 |
| Напруга живлення | 110-240V |
| Обробка бітів | 24-bit upsampling |
| Перехресні перешкоди | <50 |
| Права колонка (пасивна) | 1.5 кг |
| Розміри паковання | 300х300х225 |
| Середньочастотний випромінювач | 2.75 дюйма Kevlar |
| Тип підсилювача | Подвійний (стерео), клас AB, монолітний |
| Частота мережі | 50/60 |
| Чутливість | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 547 ₴

