
Акустична система Audioengine HD3 активна чорна (пара) 60 Вт
24 547 ₴
- В наявності
- Код: 74192721
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Audioengine HD3 — це пара активних полічних колонок з інтегрованим підсилювачем та підтримкою безлічі варіантів підключення. Потужність 60 Вт (2x30 Вт). оснащена динаміками: середньочастотний/басовий 2.75" Kevlar з алюмінієвим кошиком і високочастотний 3/4" шовковий купол з неодимовим магнітом. Частотний діапазон 65 Hz-22 kHz. Підтримує Bluetooth 4.0 з aptX, USB Audio (24-bit), аналогові входи (3.5mm jack, RCA). Висячастотний вихід для навушників з рівнем 2.0V RMS. Підсилювач класу AB з низьким рівнем спотворення (THD+N <0.05%). Природний дерев'яний корпус з алюмінієвими деталями. Завдяки інтегрованому підсилювачу не потребує зовнішнього обладнання. Живлення від зовнішнього блока (110-240V). Рекомендований опір навушників 10-10000 Ом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audioengine |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 17.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Crosstalk | <50dB |
| DAC | PCM 5102 |
| SNR | >95dB |
| THD+N | <0.05% |
| Версія Bluetooth | 4 |
| Вага | 4.5 |
| Вологість | 5-95% |
| Входи аудіо | Bluetooth 4.0 aptX, USB, аналогові RCA і 3.5 mm |
| Вихід навушників | 2.0V RMS, jack 3.5mm |
| Діапазон роботи Bluetooth | до 30 м |
| Дизайн | Натуральний дерев'яний корпус з алюмінієвими деталями |
| Довжина: | 10.8 |
| Затримка Bluetooth | 30ms |
| Імпеданс входу | 5 |
| Максимальна частота | 22000 |
| Мінімальна частота | 65 |
| Мoдель | HD3 |
| Потужність | 60 |
| Напруга живлення | 110-240V |
| Обробка звуку | 24-bit upsampling |
| Обладнання | Інтегрований підсилювач, високочастотний вихід для навушників |
| Під'єднання | Бездротове (Bluetooth aptX) і дротове (USB, аналогове) |
| Споживання в режимі очікування | 10W |
| Споживання в режимі вимкнення звуку | 6W |
| Споживання в режимі сну | 4W |
| Профили Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| Розмір паковання | 300 x 300 x 225 кг |
| Рекомендований опір навушників | 10-10000 Ом |
| Температурний діапазон роботи | 0-40°C |
| Температурний діапазон зберігання | '-20 до 46°C |
| Тип підсилювача | Підвойний (стерео), клас AB |
| Чутливість високочастотна | 3/4 дюйма шовк |
| Чутливість середньочастотний | 2.75 дюйма Kevlar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 547 ₴

