
CD-програвач Musical Fidelity M2scd чорний 44 см
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 74173569
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CD-програвач Musical Fidelity M2scd — високоякісний пристрій для відтворення компакт-дисків. Корпус чорного кольору. Модель M2SCD оснащена пультом керування. Підтримує відтворення CD-дисків. Розміри: ширина 44 см, висота 10 см, глибина 37.5 см. Пристрій не має вбудованого Wi-Fi. За відгуками користувачів відрізняється хорошою якістю звуку та естетичним зовнішнім виглядом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Musical Fidelity |
| Стан | Новий |
| Тип | CD-програвач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 37.5 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код producenta | 9120082385794 |
| Кількість дисків | 1 |
| Мoдель | M2scd |
| Підтримувані формати | CD |
| Пульт керування | Да |
| Керування застосунком | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴


