
Акустичні колонки підлогові HECO Celan Revolution 9 Piano Black
112 540 ₴
- В наявності
- Код: 73942681
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова акустична система HECO Celan Revolution 9 представляє четверте покоління розвитку серії Celan із застосуванням сучасних технологій звуковідтворення. Колонки вирізняються виразним дизайном: похила верхня частина, закруглені бічні сторони та корпус, що звужується до задньої частини. Передня решітка кріпиться вбудованими магнітами, забезпечуючи простий демонтаж для обслуговування. Основа виготовлена з міцного алюмінію з регульованими металевими шипами та змінними наконечниками для ідеальної балансування на будь-якій поверхні та надійної стійкості конструкції. Обробка доступна в натуральному дереві високої якості або елегантному глянцевому лаку. Акустична система оснащена двома низькочастотними динаміками (200 мм) та одним середньочастотним динаміком (170 мм) для чистого відтворення басів, середніх та високих частот. Динаміки розроблені за аудіофільськими стандартами, забезпечують високу стабільність та точність звучання у всьому спектрі. Revolution 9 призначена для домашніх кінотеатрів та аудіосистем, що вимагають професійної якості звуку та надійної роботи протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 3 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 1173 |
| Мoдель | Celan Revolution SUB 32A |
| Максимальна потужність | 450 W Вт |
| Марка | Heco |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 280 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 19-52000 Hz |
| Ефективність | 93 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 540 ₴


