
Акустичні колонки Triangle Esprit Antal EZ White HG
81 319 ₴
- В наявності
- Код: 73731881
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Трикутник Esprit Antal EZ HG білий Підлогові колонки є невід’ємним елементом кожної сучасної аудіосистеми, що забезпечує глибину та просторовість звуку. Triangle Esprit Antal EZ HG white - це продукт, який поєднує в собі елегантний дизайн і неперевершену якість звуку. Далі в описі ви дізнаєтесь більше про використані технології, звукові характеристики та дизайн цих підлогових колонок. Прогресивні звукові технології Одним із найважливіших елементів Triangle Esprit Antal EZ HG white є динаміки, ретельно розроблені для забезпечення найвищої якості звуку. Ці колонки оснащені: Якість звуку Triangle Esprit Antal EZ HG білий забезпечує вражаючу якість звуку завдяки своїм технічним параметрам. Ці стовпці характеризуються: Конструкція та розмір Дизайн Triangle Esprit Antal EZ HG white так само вражає, як і його звукові характеристики. Ці стовпці характеризуються: Конструкція корпусу Конструкція білого колонного корпусу Triangle Esprit Antal EZ HG виготовлена з матеріалів найвищої якості. Завдяки корпусу з фазоінвертором і використанню таких матеріалів, як алюміній і скло, динаміки не тільки виглядають елегантно, але й пропонують відтворення низьких частот і гасіння вібрацій. Кількість спікерів та їх роль Triangle Esprit Antal EZ HG білий - трисмуговий гучномовець, оснащений: Вміст набору Набір Triangle Esprit Antal EZ HG білий повний і включає всі необхідні аксесуари для встановлення:?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 3 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | ESPRITANTALEZ |
| Мoдель | Antal Ez |
| Максимальна потужність | 240 W Вт |
| Марка | Triangle |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 40-22000 Hz |
| Ефективність | 92 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 319 ₴

