
Вініловий програвач Rega Planar 2 з картриджем Rega Carbon червоний глянець
38 514 ₴
- В наявності
- Код: 73471158
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вініловий програвач Rega Planar 2 (P2) у червоному високоглянцевому виконанні. Оснащений картриджем Rega Carbon типу MM з голкою типу Conical. Тип приводу — ремінний з силовим агрегатом 24V низької вібрації та шуму. Платівка зі скла float Optiwhite товщиною 10 мм. Граммофонне плече RB220 з карбоновою опорою. Діапазон зусилля прижиму 2-3 грама. Вихідна напруга 2,5 мВ при 1 кГц. Швидкості обертання 33 1/3 та 45 об./хв. Сумісність з прозорою пиловловною кришкою у комплекті. Ремінь приводу Advanced EBLT встановлюється стандартно з березня 2021 року. Голка легко від'єднується. Вага 5,5 кг. Розміри у закритому вигляді 447 x 117 x 360 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rega |
| Матеріал опорного диска | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Пасовий (пассиковий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Кришка в комплекті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 |
| Висота | 11.7 мм |
| Вихідна напруга | 2.5 |
| Рік випуску | 2021 |
| Діапазон зусилля притискання | 2-3 |
| Довжина: | 36 |
| Голоковод | Легко від'єднується |
| Картридж | Rega Carbon (MM) |
| Кришка в комплекті | Да |
| Матеріал опори рукава | Карбон |
| Мoдель | Planar 2 |
| Моторна система | 24V низької вібрації |
| Ремінь приводу | Advanced EBLT |
| Рукав грамофонний | RB220 |
| Швидкості обертання | 33 1/3, 45 |
| Тип | Вініловий програвач |
| Тип голковода | Conical (Сферический) |
| Тип кришки | Прозора пилозахисна |
| Товщина платформи | 10 |
| Колір корпусу | Червоний глянець |
| Ширина | 44.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 514 ₴

