
Колонки напольні Dali Oberon 3 чорні пара
35 574 ₴
- В наявності
- Код: 73383107
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пара двосмугових колонок на підставці Dali Oberon 3 Black з глибоким та пружним басом. Сучасна лінія Dali відрізняється високою якістю звучання та виконання. Колонки мають збалансований звук та надійну конструкцію, придатні для використання в домашніх аудіосистемах. Доступна повна кольорова гама. Можливість прослуховування за попередньою домовленістю. Гарантія дистриб'ютора Horn. Компанія Dali займається розробкою та виробництвом акустичних систем hi-fi з 1983 року, дотримуючись високих стандартів якості та інженерної майстерності. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВЧ-динамік | 29mm |
| Вага | 20 |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | DALIOBERON3 |
| Конструкція | 2 смуга |
| Мoдель | DALI OBERON 3 |
| Максимальна потужність | 400 W Вт |
| Марка | Dali |
| Матеріал | Дерево |
| НЧ-динамік | 165mm |
| Номінальна потужність RMS | 150 W |
| Складані колонки | Повна колонка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 47-26000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 574 ₴

