
Мережевий аудіоплеєр Denon Ceol RCDN-10 сірий стерео
28 737 ₴
- В наявності
- Код: 73373420
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий аудіоплеєр Denon Ceol RCDN-10 — це стереофонічний підсилювач з вбудованим CD-плеєром нового покоління. Пристрій підтримує голосове управління Amazon Alexa та технологію HEOS multi room для потокової передачі музики по всьому дому. Підтримує потокову передачу музики високої роздільної здатності з мережевих накопичувачів (NAS), комп'ютерів, мобільних пристроїв через Wi-Fi, Ethernet, AirPlay 2, Bluetooth та USB. Сумісний з музичними сервісами Spotify, Tidal, інтернет-радіо та FM/AM радіо. Має вбудований CD-плеєр та підтримує формати MP3, AAC, WAV, FLAC, WMA. Мініманалістичний дизайн з підсвітленою сенсорною панеллю управління на верхній частині. Нове сіре покриття доповнює білий та чорний варіанти. Потужність 30 Вт. Розміри 280 x 108 x 305 мм, вага 3,4 кг. Оснащений входами RCA та підтримкою DLNA. Цифровий процесор підсилювача з вбудованим еквалайзером забезпечує оптимальну якість звуку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3400 |
| Вбудований CD-плеєр | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 2 |
| Мoдель | CEOL RCDN-10 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Особливості | Вбудований Bluetooth, DLNA, мережеве потокове аудіо, інтернет-радіо, FM-радіо, підтримка AirPlay, Пульт дистанційного керування |
| Підтримувані формати | MP3, AAC, WAV, FLAC, WMA |
| Підтримка Amazon Alexa | Да |
| Тип | Стерео ресивер |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 737 ₴



