
Інтегральний підсилювач Musical Fidelity M2si срібний 76 Вт
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 72831156
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Musical Fidelity M2si Музичний вбудований підсилювач
Fidelity M2si — це перевірена конструкція за доступною ціною, яка приносить переваги
його компоненти з легендарної розробки Musical Fidelity. Розділ управління
M2si спочатку був розроблений для підсилювача потужності Titan потужністю 1000 Вт. Гучність регулюється за допомогою
інтегрована схема резисторів PGA2320 від Burr-Brown, яка забезпечує ідеальну
баланс між каналами навіть під час прослуховування на низькій гучності. M2si пропонує 76 Вт постійної потужності на канал
генерується повністю транзисторними біполярними підсилювачами потужності під навантаженням
дорівнює 8 Ом і 127 Вт при навантаженні 4 Ом. Це дозволяє пристрою
керують переважною більшістю гучномовців на ринку, і практично всіма
доступні в аналогічному ціновому діапазоні. Дві батареї забезпечують живлення
конденсатори ємністю 20000 мФ. Підсилювач можна встановити без проблем
бути інтегрованим у стереосистему завдяки використанню шести аналогових входів
лінійний і 2xRCA попередні виходи. Прилад оснащений
Попередній підсилювач класу А з власною схемою живлення. В результаті M2si пропонує
може бути налаштований як підсилювач або попередній підсилювач в одному,
компактний корпус. Підсилювач підтримує звук
сильний, вільно проведений бас і просунутий, насичений середній діапазон. Ніжний
високі та теплі звуки підкреслюють класичний аналоговий характер
підсилювач, який спирається на багаті традиції ніжного та барвистого звуку
Звуки Musical Fidelity.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Musical Fidelity |
| Кількість каналів | 2 |
| Особливості | Підключення додаткової АС |
| Стан | Новий |
| Тип | Інтегральний підсилювач |
| Управління | Пульт ДУ |
| Колір | Чорний |
| Номінальна потужність | 76 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | M2si |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴



