
Програвач вінілу Pro-Ject Primary E Phono білий 33/45 об/хв
22 664 ₴
- В наявності
- Код: 72829520
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Програвач вінілу Pro-Ject Primary E Phono у білому кольорі з ремінним приводом. Підтримує швидкості 33 1/3 та 45 об/хв. Оснащений вбудованим фонокорректором (передпідсилювачем). Таблиця 300 мм з повстяною матою. Тонарм 8,6 дюйма з алюмінію з ефективною масою 8 г. Противага регулюється для картриджів масою 3-5,5 грама. Діапазон сили натиску 0-25 мН (встановлено 18 мН). Точність швидкості: 33 об/хв ±0,8%, 45 об/хв ±0,7%. Wow & Flutter: 33 об/хв 0,29%, 45 об/хв 0,27%. Підшипник головного валу з нержавіючої сталі. Споживання потужності 4,5 Вт. У комплекті кришка. Вага 4,0 кг. Габарити 420 x 112 x 330 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Матеріал опорного диска | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Пасовий (пассиковий) |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Вбудований фонокоректор |
| Тонарм | |
| Матеріал тонарма | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Overhang | 22 |
| Wow&Flutter 33 об/хв | 0.29 |
| Wow&Flutter 45 об/хв | 0.27 |
| Вага | 4 |
| Вбудований фонокоректор | Да |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 11.2 мм |
| Діаметр таблиці | 300 |
| Діапазон сили притискання | 0-25 |
| Довжина тонарма | 8.6 |
| Кришка в комплекті | Да |
| Матеріал головного підшипника | Неіржавка сталь |
| Матеріал матового покриття | Повсть |
| Мoдель | Primary E Phono |
| Споживання потужності | 4.5 |
| Швидкості відтворення | 33 1/3, 45 |
| Сумісність картриджа за масою | 3-5.5 |
| Тип | Програвач вінілу |
| Тип підключення | AUX |
| Точність швидкості 33 об/хв | ±0.8 |
| Точність швидкості 45 об/хв | ±0.7 |
| Встановлена сила притискання | 18 |
| Ширина | 42 мм |
| Ефективна маса тонарма | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 664 ₴

