
Колонки на полицю Denon SCN-10 HGL біла пара полочні
8 130 ₴
- В наявності
- Код: 71880746
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полицеві колонки Denon SCN-10 HGL білого кольору представляють собою стереопару 2.0 для Hi-Fi систем. Корпус виконаний з дерева. Колонки оснащені полицевими динаміками. Модель призначена для високої якості звучання в компактному форм-факторі, підходить для встановлення на полицю або підставку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Чутливість | 85 дБ |
| Тип | Полична |
| Призначення | Колонна система |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність | 70.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 233 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Товщина стінок колонки | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 100 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | SCN10WHITE |
| Мoдель | SCN-10 |
| Марка | Denon |
| Номінальна потужність RMS | 120 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 50-20000 Hz |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Імпеданс | 6 |
| Тип СЧ випромінювача | Конус |
| Рекомендована потужність підсилювача (мін.) | 30 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс.) | 100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 130 ₴

