
Полична колонка Denon SC-M41 вишнева 2.0 bass-reflex
9 903 ₴
- В наявності
- Код: 71880742
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полична колонка Denon SC-M41 у вишневому кольорі являє собою двополосну акустичну систему з фазоінвертором для якісного відтворення музики. Конструкція забезпечує природне та гармонійне звучання. Корпус виконаний з дерева. Колонка призначена для використання в Hi-Fi системах. Поставляється у вигляді набору з 2 штук. Відрізняється хорошою звукопередачею та надійною конструкцією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 83 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 238 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 20 Вт |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | SCM41CHERRY |
| Мoдель | SC-M41 (wiśniowy) |
| Марка | Denon |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Brązowe |
| Частотна характеристика | 45-40000 Hz |
| Ефективність | 83 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴




