
Колонки на підставці Denon SC-M41 Black пара 2.0 hi-fi
9 903 ₴
- В наявності
- Код: 71880739
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонки Denon SC-M41 — компактні напольні колонки 2.0 з фазоінвертором для hi-fi систем. Виконані з дерева у чорному кольорі. Призначені для використання на підставках. Колонки отримали позитивні відгуки з оцінкою 5.0 зірок за якість звуку. Поставляються парою (2 штуки). Тип громкомовця: напольний повносмуговий. Акустичне оформлення фазоінверторного типу забезпечує глибокий та чистий звук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 83 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 238 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Товщина стінок колонки | 10 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | 2w1 15W Choupette MagSafe |
| Марка | Karl Lagerfeld |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 903 ₴




