
Стерео ресивер Denon RCD-M41 чорний 60 Вт CD-плеєр FM
19 749 ₴
- В наявності
- Код: 71880141
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стерео ресивер Denon RCD-M41 у чорному кольорі. Потужність 60 Вт (6 ом), кількість каналів 2.1. Вбудований CD-плеєр і FM/AM тюнер. Оснащений функцією RDS, пультом дистанційного управління. Розміри: 210 мм (ширина) х 115 мм (висота) х 310 мм (глибина). Висока якість звуку Hi-Fi класу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RDS | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Імпеданс динаміків | 4-8Ohm |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Кількість цифрових коаксіальних входів | 1 |
| Кількість цифрових оптичних входів S/PDIF | 1 |
| Кількість цифрових оптичних виходів S/PDIF | 0 |
| Мoдель | RCD-M41 |
| Потужність оточення | 60 (6 ohm) |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Особливості | Пульт дистанційного керування, FM-радіо |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Тип | Стерео ресивер |
| Тип тюнера | AM/FM |
| Тип підсилювача | Стереофонічний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 749 ₴



