
Акустична система Dali Oberon Vokal чорна центральний канал
25 944 ₴
- В наявності
- Код: 70173586
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система Dali Oberon Vokal — центральний канал преміум-класу для якісного відтворення звуку в домашніх кінотеатрах та стереосистемах. Корпус виконаний у чорному кольорі з сучасним мінімалістичним дизайном. Модель входить до лінійки Oberon, розробленої данською компанією Dali з використанням передових акустичних технологій. Система забезпечує чисте та детальне відтворення мови та вокалу, ідеально підходить для озвучування центрального каналу в багатоканальних конфігураціях. Компактні розміри дозволяють розмістити колонку під телевізором або на полиці без втрати функціональності. Якісні матеріали корпусу гарантують довговічність та стабільність акустичних характеристик. Підходить як для професійного використання, так і для домашнього застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна частота | 26000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 52 Гц |
| Потужність | 120 Вт |
| Призначення | Центральний канал |
| Розмір динаміка | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Чутливість | 87 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Так |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 60 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 20 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Oberon Vokal |
| Марка | Dali > Kolumny centralne Dali |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 47-26000 Hz |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 944 ₴






