
Підставкові колонки Dali Oberon 1 білі
14 284 ₴
- В наявності
- Код: 69805726
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. LEGEND-AUDIO Jelenia Gra. Пропонує. ДАНСЬКІ КОЛОНКИ. DALI. колір білий. oberon 1. ДО КОЛОНКИ В ЦІНІ ЯКУ ВИ БАЧИТЕ ДОДАЮ. 5m кабелю OFC чудової марки QED - можу за вашим бажанням розрізати 5 м навпіл і зняти ізоляцію, щоб вони були готові до використання. Можу "забілити" кінці скрутки паяльником з додаванням срібла. Ваш вибір. АУДІОФІЛЬСЬКА МОДЕЛЬ КОЛОНКИ DALI OBERON 1. Компанія з традиціями. Цінована марка. модель oberon 1 колонка підставкова з великим звуком. Підставкові КОЛОНКИ ДВУХДРОЖНІ З БАС РЕФЛЕКСОМ. ІМПЕДАНСІЯ 6 Ohm - універсальна. ЦІНА ЗВИЧАЙНО ЗА ДВІ ШТУКИ, ТОМУ ПАРУ. КОЛОНКИ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | OBERON1WHITE |
| Конструкція | 2-канальна |
| Мoдель | Oberon 1 |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Колір | Білий |
| Частотний діапазон | 51-26000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 284 ₴





