
Підлогові колонки Dali Oberon 7 горіх
34 324 ₴
- В наявності
- Код: 69805713
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Найбільший OBERON з серії, модель 7 - це вибір для найвимогливішого поціновувача аудіо. Спроектована для досягнення досконалої, безкомпромісної продуктивності, підлогова колонка OBERON 7 оснащена двома 7-дюймовими низькочастотними динаміками, що використовують технологію SMC, забезпечуючи середній діапазон і потужний бас у поєднанні з ультралегким високочастотним динаміком з м'якою куполом. Простора коробка забезпечує відмінну глибину басу, доставляючи експресивне звучання, яке може заповнити навіть найбільші приміщення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | OBERON7WALNUT |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Oberon 7 |
| Марка | Dali |
| Номінальна потужність RMS | 150 W |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 36-26000 Hz |
| Ефективність | 88 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 324 ₴










