
Підлогова колонка Dali Oberon 7 чорний
34 883 ₴
- В наявності
- Код: 69805711
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DALI OBERON. Удосконалення та розвиток продуктів є головною метою кожного інноваційного підприємства. Наша мета - забезпечити, щоб клієнт отримав, що ми можемо запропонувати, базуючись на знаннях, навичках та технологіях, здобутих за роки, надаючи найпрекрасніші музичні враження, емоції та радість. Протягом понад 35 років DALI забезпечує своїм клієнтам " у своєму класі" звучання. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб через ремесло, технологічний прогрес та спільну пристрасть до вірної, відповідної намірам творців, репродукції музики та фільмів, постійно посилювати ці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | OBERON7BLACK |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Oberon 7 |
| Марка | Dali |
| Номінальна потужність RMS | 150 W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 36-26000 Hz |
| Ефективність | 88 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 883 ₴










