
Мережевий стереоресивер Denon RCD-N10 білий 130 Вт
31 468 ₴
- В наявності
- Код: 69222644
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий стереоресивер Denon RCD-N10 — універсальна аудіосистема все-в-одному, удостоєна нагороди EISA. Потужність 130 Вт, кількість каналів 2.1. Корпус білого кольору (у технічних характеристиках зазначений чорний колір). Оснащений AM/FM та інтернет-радіо, підтримує потокове відтворення через Spotify Connect, Tidal, вбудовані технології AirPlay та Multiroom через HEOS. Сумісний з Amazon Alexa для голосового управління. Має цифро-аналоговий перетворювач, еквалайзер звуку та дисплей. Комплектується пультом дистанційного управління. Розміри: ширина 280 мм, висота 108 мм, глибина 305 мм. Вага 3.4 кг. Підтримує відтворення з CD-плеєра та потокових сервісів. Пристрій дозволяє легко керувати системою за допомогою мобільного додатку, пульта або голосових команд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Стерео ресивер |
| Висота | 108 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| DLNA | Немає |
| Вага | 3400 |
| Вид тюнера | AM/FM, FM, інтернет-радіо |
| Вбудований Bluetooth | Да |
| Вбудований ЦАП | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Да |
| Інтернет-радіо | Да |
| Код виробника | DENON-RCDN-10-WHT |
| Кількість цифрових входів коаксіальних | 1 |
| Кількість цифрових входів оптичних S/PDIF | 1 |
| Кореректор звука | Да |
| Мoдель | RCD-N10 |
| Підтримка AirPlay | Да |
| Підтримка Wi-Fi | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Мережеве потокове аудіо | Да |
| ЦАП | Да |
| Еквалайзер | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 468 ₴




