
Програвач вінілу Pro-Ject VT-E R з Ortofon OM5E чорний
30 350 ₴
- В наявності
- Код: 69205284
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Програвач вінілу Pro-Ject VT-E R — вертикальний аудіофільський комплект із можливістю монтажу на стіну. Конструкція Plug & Play дозволяє почати відтворення без додаткового калібрування. Пристрій оснащений ремінним приводом з синхронним двигуном та низьким рівнем вібрацій. У комплект входить картридж Ortofon OM 5E із заводським налаштуванням сили натиску та антискейтингу. Програвач працює на двох швидкостях: 33 та 45 об/хв з ручною зміною. Алюмінієве тонарм довжиною 8,6 дюйма (218,5 мм) з ефективною масою 8 г. Таблиця з МДФ діаметром 300 мм з повстяною матою. Основний підшипник з нержавіючої сталі. Вбудований фонокоректор. Доступний у двох версіях: R (для правшів) та L (для лівшів). Корпус виконаний у елегантному матовому чорному кольорі. Може використовуватись як настільний пристрій або монтуватись на стіну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Матеріал опорного диска | МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Пасовий (пассиковий) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тонарм | |
| Матеріал тонарма | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Overhang | 22 |
| Wow & Flutter 33 | 0.29 |
| Wow & Flutter 45 | 0.27 |
| Антискейтинг | Да |
| Вага | 2.8 |
| Вбудований фонокоректор | Да |
| Висота | 34.5 мм |
| Глибина | 24.5 мм |
| Діаметр таблиці | 300 |
| Діапазон сили притискання | 0 - 25 |
| Довжина тонарма | 8.6 |
| Заводське встановлення сили притискання | 18 |
| Картридж | Ortofon OM 5E |
| Маса таблиці | 0.8 |
| Матеріал підшипника | Неіржавка сталь |
| Мoдель | VT-E R |
| Особливості | Вбудований фонокоректор, Антискейтинг |
| Відхилення швидкості 33 | 0.8 |
| Відхилення швидкості 45 | 0.7 |
| Споживана потужність | 4.5 |
| Швидкості обертання | 33 и 45 |
| Співвідношення сигнал-шум | '-65 |
| Тип | Програвач вінілу |
| Тип підключення | RCA |
| Ширина | 43 мм |
| Ефективна довжина тонарма | 218.5 |
| Ефективна маса тонарма | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 350 ₴

