
Настінна колонка Bowers & Wilkins AM-1 чорний
28 737 ₴
- В наявності
- Код: 69132771
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінні колонки AM-1. Стань на зустріч стихіям. Для тих, хто хоче перенести бездоганну якість звуку Bowers & Wilkins у місця, з якими не справляються традиційні колонки, ми підготували рішення: архітектурний динамік AM-1. Цей надзвичайно витривалий динамік для будь-якої погоди був розроблений з думкою про використання на вулиці - для патіо, садів та рекреаційних басейнів - а його міцний дизайн і елегантний вигляд роблять його відмінним вибором також для внутрішніх громадських просторів. Зручність і дискретність. AM-1 був ретельно спроектований так,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bowers & Wilkins |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Високочастотний динамік | 25mm |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | AM1 |
| Компоненти динаміків | Стельовий динамік |
| Конструкція | 2 смуга |
| Мoдель | AM-1 |
| Марка | Bowers & Wilkins |
| Низькочастотний динамік | 130mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Тип | Система 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 51-22000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 737 ₴


