
Фронтальні акустичні колонки Klipsch R-820F чорний
23 028 ₴
- В наявності
- Код: 69043349
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. KLIPSCH REFERENCE R-820F Вони є наступниками надзвичайно популярної моделі R-28F. Найбільші «підлогові колонки» серії Reference. Гучномовці відрізняються надзвичайно динамічним звуком і високою ефективністю. Вони призначені для середніх і великих приміщень. Ідеально підходить для створення високоякісного домашнього кінотеатру або стереосистеми HiFi. АЛЮМІНІЄВИЙ твітер (LTS) Унікальна технологія LTS (Linear Travel Suspension) мінімізує спотворення, забезпечуючи відмінний і детальніший звук. Kapton ® — це надзвичайно легкий і жорсткий матеріал, який використовується в підвісках твітера для забезпечення високої продуктивності та покращення роздільної здатності та деталізації. Високочастотні динаміки LTS є відмінною рисою динаміків Klipsch, що робить їх центральною частиною одних із найкращих динаміків у світі. PORT TRACTRIX Задній порт Tractrix ідеально вирівняний з корпусом і низькочастотними динаміками, мінімізуючи викривлення та турбулентність повітряного потоку навіть на найнижчих частотах. НЧ-ДИНАМИК IMG З МЕДНОЮ МЕМБРАННОЮ Діафрагми НЧ-динаміка, виготовлені за технологією IMG (Injection Molded Graphite), надзвичайно легкі та водночас надзвичайно жорсткі, що забезпечує безпрецедентно швидкий відгук у діапазоні низьких частот із мінімальними спотвореннями. У поєднанні з високочастотним динаміком LTS із рупором Tractrix® це забезпечує найвищу продуктивність динаміків у своєму класі. ЕЛЕГАНТНИЙ СУЧАСНИЙ ВИГЛЯД Оголені сполучні елементи та елегантні магнітні решітки надають динамікам витонченого сучасного вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24.5 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Компонентні динаміки | Głośnik podłogowy |
| Мoдель | R-820F |
| Максимальна потужність | 600 W Вт |
| Марка | Klipsch > Kolumny podłogowe Klipsch |
| Матеріал | Drewno |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 150 W |
| Будівництво | 2 drożna |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 35-21000 Hz |
| Ефективність | 97 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 028 ₴



