
Сабвуфер Klipsch SPL-120 CE чорний
32 927 ₴
- В наявності
- Код: 69043339
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Активний сабвуфер Klipsch SPL-120 CE з серії Reference Premiere. KLIPSCH REFERENCE SPL-120 CE. Потужний сабвуфер домашнього кінотеатру в серії Klipsch Reference Premiere. Наступник надзвичайно популярної моделі R-112SW. Класичний, відкритий корпус з MDF покритий вінілом чорного кольору. Цифровий підсилювач з максимальною потужністю 600W (300W RMS) живить 12-дюймовий динамік Cerametallic, спрямований вперед. Закриває його напівпрозора сітка. На борту є регулювання потужності, фільтрації, фази та автоматичний режим очікування. Призначений для підключення бездротового модуля Klipsch Wireless.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | SPL120CE |
| Мoдель | SPL-120 |
| Максимальна потужність | 600 W Вт |
| Номінальна потужність RMS | 200 W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 24-125 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 927 ₴



