
Акустична система об'ємного звуку Bose Surround Speakers White 2 шт.
23 670 ₴
- В наявності
- Код: 69003884
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система об'ємного звуку Bose Surround Speakers у білому кольорі призначена для роботи з саундбарами Bose Soundbar 500 та Bose Soundbar 700. Компактні гучномовці висотою 4 см забезпечують потужний просторовий звук для фільмів, спортивних трансляцій та телепередач. Система створює повноцінний об'ємний звук кінематографічної якості при простій конфігурації. Комплект включає 2 гучномовці з бездротовими приймачами для зручного розміщення. Висока оцінка якості звуку та дизайну за відзивами користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Білий |
| Вид товару | Саундбар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.63 кг |
| Висота | 94 мм |
| Глибина | 84 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Bose > Kolumny surround Bose |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 670 ₴



