
Підлогова колонка Klipsch RP 8000 F чорна
43 144 ₴
- В наявності
- Код: 69003808
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Klipsch RP 8000 F чорний. Klipsch RP 8000 F. в чорному кольорі - це унікальні підлогові колонки, які поєднують в собі сучасні технології та елегантний дизайн. Вони є ключовим елементом будь-якої просунутої аудіосистеми, впливаючи на якість звуку в різних застосуваннях, таких як домашні кінотеатри, відтворення улюбленої музики чи професійні записи. Завдяки своїм висококласним технічним параметрам, ці динаміки безумовно задовольнять очікування навіть найвимогливіших аудіофілів. Динаміки та звукові технології. Ці колонки оснащені передовими технологіями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | RP8000F |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2 смуга |
| Мoдель | RP-8000F |
| Максимальна потужність | 600 W Вт |
| Марка | Klipsch |
| Матеріал | Дерево |
| Номінальна потужність RMS | 150 W |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 32-25000 Hz |
| Ефективність | 98 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 144 ₴



