
Акустична колонка ELAC Debut 2.0 F6.2 Black (1 шт.)
41 308 ₴
- В наявності
- Код: 67137863
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вишенька на торті серії Debut 2.0 – підлогова модель F6.2. Це колонка з паперами для гри в Прем'єр-лізі, якщо аудіо. Найважливіші функції: 3-смуговий фазоінвертор, високочастотний динамік діаметром 25 мм із шовковим куполом, три вдосконалені низькочастотні динаміки, внутрішній жорсткий корпус із МДФ. Debut F6.2 не має собі рівних, переосмислюючи якість звуку в класі передових аудіодизайнів. Він ідеально підійде для створення потужної стереосистеми або вражаючого домашнього кінотеатру. 25-мм шовковий купол нового високочастотного динаміка з глибоко сфероїдальним хвилеводом призначений для покращення контролю над поширенням звукових хвиль і захищає твітер від дифракції – явища, типового для традиційних коробчатих корпусів. Оснащений широкосмуговим корпусом і забезпечує відтворення до 35 000 Гц для ще більш реалістичних високих частот. Гучномовці працюють у трисмуговій системі та підтримуються трьома вентиляційними отворами (бас-рефлекс). Корпуси серії Debut виготовлені з товстої плити МДФ, що забезпечує довговічність і безперебійну роботу колонок роками. Використовується ряд ребер жорсткості, що значно зменшує вібрацію корпусу, яка викликає небажане забарвлення звуку. Ознайомтеся з іншими моделями із серії Debut 2.0: ELAC Debut 2.0 B5.2 Горіх ELAC Debut 2.0 B5.2 Black ELAC Debut 2.0 F5.2 Black ELAC Debut 2.0 C6.2 Black ELAC Debut 2.0 F5.2 Горіх ELAC Debut 2.0 B6.2 Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elac |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Максимальна частота | 35000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 39 Гц |
| Потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 87 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.9 кг |
| Висота | 1097 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Товщина стінок колонки | 15 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 19.9 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Debut 2.0 F6.2 |
| Марка | Elac > Kolumny podłogowe Elac |
| Низькочастотний перетворювач | 165mm |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 140 W |
| Будівництво | 3 drożna |
| Твітер | 25mm |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 39-35000 Hz |
| Ефективність | 87 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 308 ₴



