
Динамік Lyngdorf FR-1 білий
43 975 ₴
- В наявності
- Код: 66389843
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. LYNGDORF FR-1. Повнодіапазонний аудіофільський динамік. ПЛОСКИЙ КОРПУС ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО ЗВУКУ І РОЗМІЩЕННЯ. Цей двосмуговий, повнодіапазонний динамік піднімає наші компактні динаміки на новий рівень продуктивності завдяки справжній музикальності, характерній для Lyngdorf Audio. Наше прагнення до досягнення динамічної продуктивності призвело до закритої конструкції з високою ефективністю, яка гасить внутрішню частоту резонансу і дозволяє отримувати глибокі баси з цього елегантного плоского корпусу. Спроектований для настінного монтажу, FR-1 є міцним і компактним. Ми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lyngdorf |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | 919 |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | FR-1 |
| Марка | Lyngdorf |
| Низькочастотний динамік | 165mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 100 W |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 89 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 975 ₴










