
Навушники вкладиші MEE Audio M6 Pro G2 Black
5 786 ₴
- В наявності
- Код: 63996976
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники-вкладиші закритого дизайну MEE Audio M6 Pro G2 Black створені для любителів музики, які цінують мобільність та якість звуку. Модель працює за дротовим типом підключення через роз'єми 3,5 та 6,3 мм, кабель завдовжки 1,3 метра. Обладнані вбудованим мікрофоном та регулятором гучності для зручності під час телефонних розмов. Закрита конструкція забезпечує ефективну звукоізоляцію, дозволяючи зосередитися на звуці та ізолюватися від оточення. Технічні характеристики: 5-мікронна діафрагма та алюмінієва звукова котушка забезпечують чистий повнодіапазонний звук. АЧХ 20–20000 Гц, динамічний діапазон 100 дБ. Імпеданс 16 Ом дозволяє використовувати навушники навіть із пристроями низької потужності. Точне налаштування вище 2000 Гц гарантує чіткий середній діапазон та плавні високі частоти. Стійкі до води та поту, що робить їх придатними для активного використання під час тренувань та подорожей. Висока якість матеріалів забезпечує довговічність та зручність при тривалому носінні. До комплекту входять необхідні аксесуари для комфортного використання. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEE audio |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Провідні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 164 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Zamknięte |
| Динаміка | 100 dB |
| Довжина кабелю | 1.3 |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | Przewodowe |
| Мoдель | M6 Pro G2 |
| Марка | MEEaudio |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Dokanałowe |
| Тип бездротового передавання | Nie dotyczy |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 786 ₴




