
Акустичні колонки Focal 300IC5 LCR
67 845 ₴
- В наявності
- Код: 63542402
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Focal 300IWLCR6 Настінні колонки 300IWLCR6 виробляються у Франції та призначені для використання в житлових приміщеннях. Ідеально підходить для домашнього кінотеатру в приміщеннях до 30 м². Існує 3 варіанти використання: лівий, центральний або правий канал. ОСОБЛИВОСТІ ЛЛЯНОЇ МЕМБРАНИ Льняні шишки виготовлені з високоякісного лляного волокна, оточеного двома тонкими шарами скловолокна. Вони відповідають найважливішим вимогам цього класу мембран: висока внутрішня амортизація, всебічна динаміка та стійкість до прогину. Легкість Льон удвічі легший за скловолокно. Він також має дуже низьку еластичність, що робить його ідеальним для підвищення жорсткості щільної шаруватої структури. Крім того, його можна отримати в нетканих джгутах значного діаметра і, отже, отримати необхідну товщину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Максимальна потужність | 150 W Вт |
| Марка | Focal |
| Номінальна потужність RMS | 50 W |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 55-28000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 845 ₴




