
Саундбар Sony HT-SF150 чорний 2.0 канали 120 Вт
11 064 ₴
- В наявності
- Код: 60248056
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундбар Sony HT-SF150 — компактна акустична система у чорному кольорі з 2.0-канальною конфігурацією. Потужність 120 Вт забезпечує якісне звучання. Оснащений технологією S-Force PRO Front Surround, яка імітує кінотеатральний акустичний простір. Підтримує підключення через HDMI ARC для простого управління звуком через один кабель з телевізором. Можливість бездротового підключення через Bluetooth дозволяє передавати музику зі смартфонів та інших пристроїв. Вбудована технологія ClearAudio+ для покращення якості звуку. Корпус виготовлений з пластику. Може бути встановлений на стіну. Габарити: 800 × 64 × 124 мм. Підтримує формат Dolby Digital.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Вид товару | Саундбар |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Інші функції | Możliwość montażu na ścianie |
| Звукові декодери | Dolby Digital |
| Використовувані технології | S-Force PRO Front Surround |
| Код виробника | HTSF150 |
| Кількість каналів | 2 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | HT-SF150 |
| Марка | Sony |
| Загальна потужність комплекту | od 101W do 200W |
| Споживана потужність | 30 W |
| Роз'єми | HDMI |
| Тип сабвуфера | Brak |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
| вигнутий | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 064 ₴










