
Вініловий програвач Lenco L-30WD світле дерево ремінний привід
8 250 ₴
- В наявності
- Код: 59925263
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Віниловий програвач Lenco L-30WD у світлому дерев'яному корпусі. Оснащений ремінним приводом, підтримує швидкості обертання 33 1/3 та 45 обертів на хвилину. Має вбудований передпідсилювач та підключення USB для передачі звуку на персональний комп'ютер. Вихідне з'єднання стерео RCA. Напівавтоматичний режим роботи. Габарити: ширина 41 см, висота 32 см, глибина 11,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenco |
| Матеріал опорного диска | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип автомата | Напівавтомат |
| Тип приводу | Пасовий (пассиковий) |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 мм |
| Вихід | Стерео RCA |
| Глибина | 11.5 мм |
| Мoдель | L-30WD |
| Особливості | Вбудований фонокоректор, USB-роз'єм |
| Швидкість обертання | 33 1/3, 45 |
| Тип | Вініловий програвач |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 250 ₴

