
Акустична система центрального каналу Monitor Audio Radius 225 біла
28 611 ₴
- В наявності
- Код: 596365
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Центральний канал Monitor Audio Radius 225 — компактна акустична система глибиною 65 мм, розроблена для сучасних тонких екранів. Система на 40% тонша від попереднього покоління, зберігаючи при цьому потужне звучання. Динамік може працювати як центральний або основний канал (лівий, правий або задній об'ємний) залежно від конфігурації. Конструкція включає 100-мм басові динаміки з діафрагмою з алюмінієво-магнієвого матеріалу C-CAM з керамічним покриттям і золотим високочастотним динаміком C-CAM. Діафрагми розроблені з поверхнею, схожою на м'яч для гольфу, що поліпшує акустичні характеристики і зменшує спотворення. Порт HiVe II з внутрішньою спіралеподібною конструкцією забезпечує більш ефективний повітряний потік і швидкий імпульсний відгук басів. Однозвинтове кріплення перетворювачів до задньої стінки забезпечує механічне відділення і чістке відтворення звуку. Гвинти по всій глибині корпусу підвищують жорсткість конструкції. Система поставляється зі спеціальним настінним кронштейном. Для розширення басового діапазону рекомендується додати сабвуфер Monitor Audio Radius 380 або 390. Доступна в трьох варіантах обробки: глянцевий чорний лак, глянцевий білий лак і натуральний горіховий шпон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monitor Audio |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | RADIUSR225 |
| Максимальна потужність | 150 W Вт |
| Марка | Монітор Audio |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 100 W |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 80-35000 Hz |
| Ефективність | 87 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 611 ₴


