
Підлогові колонки Pylon Audio Pearl 20 горіх 1 шт.
17 741 ₴
- В наявності
- Код: 59546490
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Pylon Audio Pearl 20 Горіх. Підлогові колонки відіграють ключову роль у кожному аудіо наборі, особливо для тих, хто цінує відмінну якість звуку. Сьогодні ми представляємо модель. Pylon Audio Pearl 20 Горіх., яка пропонує виняткове звучання та естетику в одному. У наведеному описі ви дізнаєтеся більше про те, що ці колонки мають запропонувати. Сучасні динаміки та звукові технології. У моделі. використано сучасні звукові технології, які гарантують найвищу якість прослуховування. Ця колонка оснащена одним високочастотним динаміком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | PEARL |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | Pearl 20 |
| Максимальна потужність | 80 W Вт |
| Марка | Pylon Audio |
| Колір | Коричневий |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 741 ₴

