
Навушники без мікрофона HiFiMAN Sundara
12 492 ₴
- В наявності
- Код: 59534565
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. "Сундара" буквально означає "красива". Ця модель є наступним етапом еволюції магнітостатичної технології HiFiMAN. Sundara позитивно дивує своїм зрілим, теплим і надзвичайно колоритним звучанням. Основні функції: Запатентована мембрана NEO "supernano" (NsD) від HIFIMAN Зразкове співвідношення продуктивності та ціни HiFiMAN оптимізував свій виробничий процес, щоб створити цей новий плоский драйвер за безпрецедентною ціною. Беручи до уваги роздрібну ціну Sundara та її чудові параметри, HiFiMAN знову встановив нове, надзвичайно вигідне співвідношення продуктивності та ціни, недосяжне для більшості конкурентів. Чи можуть супершвидкі та супердинамічні навушники одночасно бути країною ніжності? Сундара показує, що це можливо. Гібридна пов'язка на голову Sundara оснащено ретельно розробленим оголів’ям, яке ефективно та рівномірно розподіляє вагу навушників, забезпечуючи комфорт під час носіння навіть під час тривалого прослуховування. Чорне матове покриття надає йому елегантного вигляду. HiFiMAN Sundara 2022 Black Продумана функціональність Пов'язка не тільки візуально приваблива, але й має надлегку алюмінієву структуру, яка є міцною та виконує свою роль як вдома, так і під час подорожей. Металева конструкція з порошковим покриттям забезпечує міцність і класичний вигляд протягом багатьох років. Спеціально розроблена мембрана Надлегка мембрана дозволила нам створити навушники з ефективністю 94 децибели, що дозволяє легко підключати їх до портативного музичного плеєра або телефону, оснащеного потужним виходом для навушників. Sundara працює з легкими портативними підсилювачами з перетворювачами ЦАП на борту. Просте підключення Нові 3,5-міліметрові роз’єми HiFiMAN подібні до роз’ємів більшості популярних аудіопристроїв. Кабель 3,5 мм із комплекту постачання може бути від’єднаний і замінений користувачем за потреби. (в комплект входить перехідник на великий джек 6,3 мм). Технічні характеристики: Вміст пакета:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiFiMAN |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Без мікрофону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 370 |
| Час заряджання | Nie dotyczy год |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 50 |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 94 dB |
| Довжина кабелю | 1.4 |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 37 Ohm |
| Комунікація | Przewodowe |
| Мoдель | Sundara |
| Марка | HiFiMan |
| Робочий час | Nie dotyczy |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Nauszne |
| Тип бездротового передавання | Nie dotyczy |
| Частотна характеристика | 6-75000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 492 ₴






