
Колонка Wilson Exclusive 8 чорна підлогова 150 Вт
25 013 ₴
- В наявності
- Код: 59464940
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напольна колонка Wilson Exclusive 8 чорного кольору призначена для високоякісного відтворення музики. Технічні характеристики: діапазон частот 40-20000 Гц, номінальна потужність 150 Вт, ефективність 90 дБ, імпеданс 4 Ом. оснащена низькочастотним динаміком діаметром 165 мм та фазоінвертором. Габаритні розміри: ширина 195 мм, висота 985 мм, глибина 295 мм. Виріб отримав позитивні відгуки покупців з оцінкою 4,9 з 5 за якістю звуку та зовнішнім виглядом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilson |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98.5 мм |
| Ширина | 19.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 29.5 |
| Імпеданс | 4 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Мінімальна частота | 40 |
| Мoдель | EL-8 |
| Низькочастотний динамік | 165 мм |
| Сумарна потужність звуку | 150 |
| Тип конструкції | Bass reflex |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 013 ₴

