
Фонокорректор Cambridge Audio Duo чорний MM/MC 0.95 кг
23 990 ₴
- В наявності
- Код: 59388994
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонокоректор Cambridge Audio Duo — компактний передпідсилювач для вінілових програвачів з підтримкою картриджів Moving Magnet (MM) і Moving Coil (MC). Корпус чорного кольору, розміри 4.8 x 21.5 x 15.9 см, вага 0.95 кг. Максимальне споживання струму 10 Вт. Посилення при 1 кHz для MM 39 дБ, для MC 60 дБ. Номінальна вихідна напруга 300 мВ. Чутливість входу для номінальної вихідної напруги: MM 3.35 мм, MC 305 мкВ. Власний шум (зважений за А): MM ~0.09 мкВ, MC ~0.08 мкВ. Точність відтворення кривої RIAA ±0.3 дБ (30 Гц - 20 кHz). Співвідношення сигнал/шум (короткий вхід замикання, вихідна напруга 1 В, 20 Гц - 20 кHz): MM >90 дБ, MC >70 дБ. THD+N при 1 кHz (20 Гц - 20 кHz): MM 30 дБ. Перехресні завади між каналами (10 кHz): MM >85 дБ, MC 75 дБ. Золоті розʼєми RCA. Пульт дистанційного управління відсутній. Пристрій отримав високі оцінки: якість звуку, зовнішній вид та зручність використання оцінені на максимальний бал. Стійкий попит і позитивні рецензії підтверджують надійність пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cambridge Audio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.8 мм |
| Глибина | 15.9 мм |
| Ширина | 21.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| THD+N MC | <0.20 |
| THD+N MM | <0.0025 |
| Вага | 0.95 |
| Вхідна ємність | 100 |
| Вхідний опір MC | 100 |
| Вхідний опір MM | 47 |
| Запас за навантаженням | >30 |
| Максимальний струм споживання | 10 |
| Мoдель | Duo |
| Номінальна вихідна напруга | 300 |
| Співвідношення сигнал-шум MC | >70 |
| Співвідношення сигнал-шум MM | >90 |
| Перекреслені перешкоди MC | 75 |
| Перекреслені перешкоди MM | >85 |
| Підтримувані типи картриджів | Moving Magnet (MM) / Moving Coil (MC) |
| Пульт керування | Немає |
| Роз'єми | RCA |
| Тип | Ліхмокоректор |
| Точність RIAA | ±0.3 |
| Усиление MC при 1 кHz | 60 |
| Усиление MM при 1 кHz | 39 |
| Колір | Чорний |
| Чутливість входу MC | 305 |
| Чутливість входу MM | 3.35 |
| Шум MC зважений | 0.08 |
| Шум MM зважений | 0.09 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 990 ₴



