
Динаміки Heco Aurora 1000 чорна пара
73 418 ₴
- В наявності
- Код: 58873763
+380 (63) 619-13-87
Менеджер- 0 (800) 33-54-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HECO AURORA 1000 - 2 PCS - це ексклюзивна серія гучномовців з інноваційними технологіями та сучасним зовнішнім виглядом. звучання низьких частот завдяки добірним компонентам. 3-смугова, фазоінверторна конструкція з Doppelbass. НЧ-динаміки: 2 x 200 мм СЧ гучномовець: 170 мм Середньочастотний динамік: 28 ммпотужність: 230 / 380 Вт ІМПЕДАНС: 4 - 8 ΩЧастотна характеристика: 22 - 42,500 H Кросовер: 260 Гц, 3,300 Гц Динаміка: 93 dBEbony Black, Ivory White Розміри в мм з базами: 305 x 1258 x 393 мм стор >
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 380 Вт |
| Максимальна частота | 42500 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 22 Гц |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 93 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 300 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Стрічковий |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1258 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | Aurora 1000 |
| Марка | Heco > Kolumny podłogowe Heco |
| Потужність | 230 |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 230 W |
| Будівництво | 3 drożna |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 22-42500 Hz |
| Ефективність | 93 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 418 ₴




